İTALYAN DJ GAMUEL SORI VE INNA'DAN YAZıN DANS şARKıSı: PARTY SONGS

İtalyan DJ Gamuel Sori ve INNA buluşuyor. “Party Songs” adlı şarkıyı daha önce BTS, Galantis ve Ava Max, IRAIDA, Achi ve INNA gibi isimlerle çalışan Rollo yazdı. Yapım, Achi ve Gamuel Sori tarafından gerçekleştirildi.

Gamuel Sori, İtalyan bir DJ ve yapımcıdır. İtalya'nın en iyi kulüplerinden bazılarında sahne aldı. Gamuel, 2020'de BBC Radio 1'de "Money's Gone" adlı parçası çalındığında kariyerinde bir dönüm noktasına ulaştı.

 Avrupa, Asya, Latin Amerika, ABD, Kanada ve Orta Doğu'daki konserlerle INNA, bir müzikal fenomendir. Rumen sanatçı, "Hot", "Sun Is Up" veya "Déjà vu" gibi hit parçalarla Romanya'dan Japonya, Meksika, Türkiye, Arjantin, İspanya, Finlandiya, Polonya ve ABD gibi ülkelerin listelerinde üst sıralarda yeraldı. "Up" şarkısında Pitbull, Flo Rida, Daddy Yankee, Timmy Trumpet, Juan Magán, J Balvin, Yandel, Alok & Sofi Tukker ve Sean Paul gibi birçok ünlü sanatçıyla işbirliği yaptı. INNA, birçok MTV Avrupa Ödülü, Romanya Müzik Ödülü ve RRA Ödülü kazandı ve 2012'de YouTube'da 1 milyar kez izlenmeye ulaşan ilk ve tek Avrupalı kadın sanatçı oldu. 2022'de sınırı aştı ve 10 milyar görüntülemeye ulaştı. 2023, INNA için tüm gücüyle başladı ve "Yummy" için uluslararası sanatçılar Dhurata Dora ve Stefflon Don ile yepyeni bir işbirliği ve Dance Queen's House albümünü yayınlayarak hayranlarını memnun etti.

   

2023-06-08T14:42:12Z dg43tfdfdgfd