OMUZ OMUZA UCUZLUK!

Depremzedeler için düzenlenen Omuz Omuza Türkiye kampanyasında açık artırmayla satışa çıkarılan formalar, beklenen ilgiyi ne yazık ki görmedi. ‘MatchWornShirt' adlı sitedeki formalara fiyat vermek için son gün bugün!

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerin ardından TFF'nin organizasyonuyla düzenlenen, birçok futbolcu ve kulübün de destek verdiği 'Omuz Omuza Türkiye' kampanyasındaki formalar beklenen ilgiyi görmedi. Messi, Mbappe, Haaland, Modric ve Benzema gibi dünyaca ünlü yıldızlar, formalarını bu kampanyaya bağışlamıştı. 'MatchWornShirt' adlı sitede açık artırmaya çıkarılan 36 adet forma yaklaşık 33 bin euroya ulaştı. Yıldız isimlerin imzaladığı formalara teklif vermek içinse son gün bugün. Müzayedede en pahalı forma, 3 bin 774 euro ile PSG'nin Arjantinli yıldızı Lionel Messi'ye ait.

ERLING HAALAND 3. SIRADA

Lionel Messi'nin ardından takım arkadaşı Mbappe'nin imzalı forması 2 bin 800 euro ile ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sıra ise M.Cityli Haaland'ın... Norveçlinin forması 2 bin 601 euroda kaldı. Müzayedeye çıkarılan formalar son olarak 33 bin 047 euroya ulaştı. En ucuz forma ise 226 euro ile Olympique Lyon'da forma giyen Şilili kadın file bekçisi Christian Endler'a ait.

2023-03-25T21:56:46Z dg43tfdfdgfd