TüYLER üRPERTEN OLAY! TELEFON NUMARASı VERMEME CINAYETI!

Tüyler ürperten olay! Telefon numarası vermeme cinayeti!

Samsunda olay, dün, Canik ilçesi Soğuksu Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, taksici Ceyhun Demir (42), Emin Kanbayın (25) kendisinden istediği, başka birine ait olan telefon numarasını vermemesi üzerine, ikili tartıştı ve birbirine küfretti.

MEYVE BIÇAĞINI GÖĞSÜNE SAPLADI

DHAda yer alan habere göre tartışma, bıçaklı ve sopalı kavgaya dönüştü. Ceyhun Demir taksiden aldığı meyve bıçağıyla, Emin Kanbayı göğsünden bıçakladı.

SOPAYLA KAFASINA VURDU

Kanbay ise sopayla Demirin kafasına vurdu. Birbirine saldıran ikili ve kavgaya karışan Kanbayın kardeşi Y.Ö.K. (15) yaralandı.

TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

İhbarla, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı Ceyhun Demir, Samsun Gazi Devlet Hastanesine; Y.Ö.K. ise başka hastaneye kaldırıldı. Yaralılar Demir ve Y.Ö.K., hastanedeki tedavilerinin ardından emniyete götürüldü.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Buradaki işlemleri tamamlanan şüpheliler, bugün ise adliyeye sevk edildi. Ceyhun Demir, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı, Y.Ö.K., adli kontrol talebiyle sevk edildiği mahkemede serbest bırakıldı.

MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Öte yandan, Emin Kanbay ise kaldırıldığı özel hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Kanbay, bugün Canik ilçesi Teknepınar Mezarlığında toprağa verildi.

2023-06-03T15:26:01Z dg43tfdfdgfd