TEDAVIYI BEğENMEDI! KADıN DIş HEKIMINI YARALADı!

Tedaviyi beğenmedi! Kadın diş hekimini yaraladı!

İstanbulda olay, Güngörende, Gençosman Mahallesi Ayazma Caddesindeki bir diş kliniğinde meydana geldi.

DİŞ AĞRISI ŞİKAYETİYLE GİTTİ

DHAda yer alan habere göre Okan Kocaöz diş ağrısı şikayetiyle 11 Kasım Cumartesi günü saat 15.00 sıralarında diş Hekimi Pelin Canın kliniğine geldi.

"DUDAĞIMA NE YAPTINIZ" DİYE BAĞIRDI

Diş hekimi Pelin Can, Okan Kocaözün dişine iğne yaparak müdahalede bulundu. İddiaya göre, iğnenin ardından Kocaöz dudağının uyuştuğunu söyledi. Dudağıma ne yaptınız diye bağıran Kocaöz, klinikte bulunan sandalyeyle eşyalara zarar vermeye başladı.

SANDALYE İLE SALDIRDI

Diş hekimi Pelin Can bu sırada şüpheliye engel olmak istedi ancak başarılı olamadı; ardından da durumu polis ekiplerine bildirdi. Saldırgan, sandalyeyle diş hekimini ayağından yaraladıktan sonra klinikten ayrıldı.

OLAY ANI KAMERADA

Saldırganın klinikte sandalyeyle eşyalara zarar vermesi, diş hekimi Pelin Canı ayağından yaralaması ve klinikten ayrılma anları iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

ZANLININ 20 SUÇ KAYDI ÇIKTI

Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik kameralarını inceleyerek saldırganın eşkâlini belirledi. Saldırganın emniyette tehdit, kasten yaralama, açıktan hırsızlık olmak üzere 20 suç kaydının olduğu da tespit edildi. Polis ekipleri saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

2023-11-21T09:30:29Z dg43tfdfdgfd