KıSKANçLığı DORUKLARDA YAşAYAN BURçLAR! KIMSENIN BAşARıSıNA TAHAMMüL EDEMIYORLAR

Bazı insanlar, bir ilişkide hayatındaki insanı destekleme konusunda başarılı olamaz. Partnerlerinin başarılarını içten içe çok kıskanırlar ve bundan mutsuz olurlar. Kıskanç olan insanlarla bir ilişki sürdürebilmek çok zordur. Çünkü hiçbir zaman onların desteğini hissedemezsiniz. Astrolojide de çok kıskanç olan burçlar var.En kıskanç burçların listesini Posta.com.tr okurları için derledik.

Astroloji hayatınızdaki insanlar hakkında küçük ipuçları verir. Astrolojideki bazı burçlar kıskanç olmasıyla dikkat çeker. Hayatlarındaki insanın her şeyini kıskanır. Başarılarına tahammül bile edemez. Kıskanç burçları merak ediyorsanız bu yazımıza bir göz atın.

BOĞA BURCU

Sahiplenmeleri ve istikrar arzularıyla tanınırlar. Genellikle sadık ortaklar olsalar da, kıskançlıkları, eşlerinin başarısını kendi güvenlikleri veya rahatlıkları için bir tehdit olarak algıladıklarında tetiklenebilir.

Eşlerinin başarıları kendilerininkini gölgede bırakırsa, yetersizlik duygularıyla mücadele edebilirler.

YENGEÇ BURCU

 

Son derece duygusal ve hassastırlar. Eşlerinin başarıları kendilerini güvensiz veya gözden kaçmış hissettirdiğinde kıskançlık yaşayabilirler.

Yengeçler duygusal bağa değer verirler ve eşlerinin başarısının ihmal edildiğini veya gölgede kaldığını hissederlerse, kıskançlığa kapılabilirler ve güvence isteyebilirler.

ASLAN BURCU

Aslanlar ilgi odağı olma ve başkalarından hayranlık duyma konusunda gelişirler.

Partnerlerinin başarıları dikkatleri kendilerinden uzaklaştırırsa kıskanabilirler. Ayrıca rekabet duygularıyla mücadele etme eğilimindedirler ve eşlerinin başarılarını kıskançlık duymadan tam olarak kutlamayı zor bulabilirler.

BAŞAK BURCU

Kendileri ve başkaları için yüksek standartları vardır. Eşlerinin başarılarının kendi algılanan kusurlarını veya eksikliklerini vurguladığını hissederlerse kıskanabilirler. Analitik yapıları, kendilerini partnerleriyle karşılaştırmalarına yol açabilir. Sonunda kıskanç hissedebilir ve kendilerini eleştirebilirler.

AKREP BURCU

Bazen çok sahiplenici olabilirler. Eşlerinin başarısının ilişkide kendi güçlerini veya kontrollerini azalttığını hissederlerse kıskanabilirler. Kıskançlıkları, değiştirilme veya eşlerinin dikkatini kaybetme korkusundan kaynaklanıyor olabilir.

Koç, İkizler, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık eşlerini çok destekler. Her zaman yanlarında olacaklar ve daha iyi bir insan olmaları için onları teşvik edecekler. Eşlerinin kendilerini yalnız hissetmelerine asla izin vermezler

2023-05-26T07:03:17Z dg43tfdfdgfd