SUSSEX DüKü VE DüşESI KRAL CHARLES'ıN NOEL TEKLIFINI KABUL EDECEK!

Sussex Dükü ve Düşesi'nin, Noel'i Kral Charles ile kutlama davetini kabul edeceği bildirildi.

39 yaşındaki Prens Harry ve 42 yaşındaki eşi Meghan'ın, bu ayın başlarında Harry'nin onu arayıp 75. yaş gününü kutlamak için hükümdarla altı aylık olduğu iddia edilen sessizliğini bozduğu söyleniyor. Bir kaynak The Times'a, çiftin Los Angeles'taki evlerinden tatil sezonu için Britanya'ya gelmeye nasıl hazırlanabileceklerini anlattı; ancak bunu yalnızca "yüksek" güvenlik önlemleriyle yapacaklarını söyledi:

"Sussex'lerin bir daveti reddedeceğini hayal edemiyorum. Majesteleri ile vakit geçirin.”

İçeriden biri şunları ekledi:

"Henüz tatil için herhangi bir davet gelmedi."

Ayrıca dört yaşında bir oğlu Archie ve iki yaşında bir kızı Lilibet olan Sussexes'in yaz aylarında İskoçya'nın Balmoral kentine yapılacak daveti kabul etmeye istekli olacağı da öne sürüldü. Bir kaynağın Mail on Sunday’e verdiği demeçte, Sussex çifti ile Charles arasındaki ilişkinin gözle görülür şekilde çözüldüğü, kralın "torunlarıyla daha fazla zaman geçirmek" istediğini söyledi. Ayrıca Harry ile kral arasında önümüzdeki hafta başka bir telefon görüşmesinin planlandığı anlaşıldı. Harry ve Meghan Noel'i en son 2018'de Sandringham'da geçirdiler ve kaynaklar The Times'a, herhangi bir Birleşik Krallık ziyaretinin gerçekleşebilmesi için her ikisinin de "daha yüksek korumaya" ihtiyaç duyacağını söyledi. Harry, İçişleri Bakanlığı'nın bakıcılarını geri çekme kararının ardından artık Birleşik Krallık'ta bulunduğu süre boyunca polis korumasından yararlanamıyor.

Bomba gibi anı kitabı 'Spare'in yayınlanmasının ve kendisi ile Meghan'ın Amerika'da yeni bir hayat için Britanya'dan ayrıldıktan sonra Oprah Winfrey ile yaptığı her şeyi anlatan röportajın ardından kraliyet ailesiyle soğuk bir ilişkisi oldu. Harry'nin kitabında, babasıyla olan ilişkisine ilişkin sırlar ve 41 yaşındaki ağabeyi Prens William'ın genç prensle olan evliliği nedeniyle ilişkileri bozulduğu için onunla kavga ettiği iddiası da dahil olmak üzere kraliyet ailesiyle olan hayatıyla ilgili bir dizi iddia yer alıyordu.

2023-11-20T17:06:51Z dg43tfdfdgfd