YASEMIN ÖZILHAN öZEL üRETIM ATV'SIYLE EVINE DöNDü

'Doktorlar' dizinde 'Ela' karakteri ile tanınan Yasemin Özilhan bir dergiye verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Eşi iş insanı İzzet Özilhan ile boşanacakları yönünde iddialar magazin gündemindeki yerini korurken Yasemin Özilhan'ın aşk ile ilgili sözleri dikkat çekti. Öte yandan Yasemin Özilhan mutfaktaki hünerlerini sergiledi.

Eline oklavayı alan Özilhan, hamur açıp hazırladığı pizzayı fırına sürdü. Yasemin Özilhan bu anları Intagram hesabının hikaye bölümünde takipçileriyle de paylaştı.

Sosyal medya hesabından takipçilerine sık sık tarifler veren Özilhan'ın mutfak halleri büyük ilgi gördü.

PİKAN CEVİZLİ ATIŞTIRMALIK TARİFİ OLAY OLMUŞTU

Sağlık beslenmeye özen gösteren Yasemin Özilhan, pikan cevizi kullanarak atıştırmalık tarifi vermişti. Bir alışveriş sitesinde 1 kilosunun 760 TL olduğunu gören takipçileri, cevizle atıştırmalık yapan Özilhan’a sosyal medyadan tepki göstermişti.

Daha önce 'Koçum Benim', 'Doktorlar', 'Aşk Oyunu' gibi dizilerde rol alan ve geçtiğimiz yıllarda 'Mucize Doktor' dizisinde konuk oyuncu olarak katılan Yasemin Özilhan, iş insanı eşi İzzet Özilhan ile dünyaevine girdikten sonra oyunculuğu bırakmıştı. Emine ve Ela adında iki kızı olan ünlü çift, geçtiğimiz senelerde üçüncü bebeklerini kaybetmişti.

'BOŞANIYORLAR' İDDİASI

Yasemin-İzzet Özilhan çifti hakkındaki ayrılık iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İzzet Özilhan'ın Instagram hesabını kapatması ve Yasemin Özilhan'ın eşi İzzet Özilhan ile fotoğraflarından bazılarını silmesi ayrılık iddialarını güçlendirmişti. İkilinin bu hamleleri "Boşanıyorlar mı?" sorusunu akıllara getirmişti.

AYRILIK İDDİALARINA FOTOĞRAFLI CEVAP

Haklarında çıkan haberlerle ilgili sessizliğini koruyan ünlü çiftten Yasemin Özilhan, paylaşımıyla iddialara yanıt vermişti.

"AŞK ŞEKİLLENDİRİLMEYİ BEKLEYEN BİR OYUN HAMURU"

Yasemin Özilhan, son olarak L'officiel dergisine röportaj verdi. İş insanı İzzet Özilhan ile mutlu bir evliliği olan sosyetik güzel, "Aşk bence şekillendirilmeyi bekleyen bir oyun hamuru. Bu hamurla aynı anda iki kişi oyuyor. Ortaya çıkacak şekil de kişilere göre değişiyor. Sonucu bilmenin imkanı yok. Aşk bir araçtır. Uyum ise bunu sürekli kılandır. Uyum varsa aşk gerçektir. Yoksa işkencedir" dedi.

"YETERLİ ÇABAYI GÖSTERMEK LAZIM"

Yasemin Özilhan, açıklamalarının devamında şunları söyledi: İlişkinin türüne bakmadan insanı kazanmak zor, kaybetmek çok kolaydır. İster aşk olsun, ister arkadaşlık; sevdiğin kişiyle zincirleri koparmamak adına yeterli çabayı göstermek lazım. İnsan anatomisi ve düşünce yapısı değişmedikçe aşk her zaman aşk olarak kalmaya devam edecek. Bazen kalbini kıracak, bazen mutluluktan uçuracak. Her zaman en önemli yaşama sebeplerinden biri olacak.

Yasemin Özilhan, iş insanı eşi İzzet Özilhan ile dünyaevine girdikten sonra oyunculuğu bırakmıştı. Emine ve Ela adında iki kızı olan ünlü çift, geçtiğimiz senelerde üçüncü bebeklerini kaybetmişti.

Yasemin-İzzet Özilhan çifti hakkındaki ayrılık iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü

İzzet Özilhan'ın Instagram hesabını kapatması ve Yasemin Özilhan'ın eşi İzzet Özilhan ile fotoğraflarından bazılarını silmesi ayrılık iddialarını güçlendirmişti. İkilinin bu hamleleri "Boşanıyorlar mı?" sorusunu akıllara getirmişti.

Haklarında çıkan haberlerle ilgili sessizliğini koruyan ünlü çiftten Yasemin Özilhan, paylaşımıyla iddialara yanıt vermişti.

Yasemin Özilhan, önceki gün Bodrum Kaplankaya’da görüntülendi. Akşam saatlerinde arkadaşıyla su sporlarının yolunu tutan Özilhan, bir saatlik deniz aktivitesi sonrası tekrardan karaya döndü.

Üzerindeki kıyafetleriyle denizbord yapan Yasemin Özilhan, köpeğini de yanına aldı.

Özel üretim ATV’sinin direksiyonuna geçerek evinin yolunu tuttu.

2023-09-18T13:27:38Z dg43tfdfdgfd